ADD JOB OFFER

ALL OFFERS

ADD CV

ALL CVs

Photo

Business card

I am a young professional with big plans for life. Responsibly, I approach every task. I learn quickly and I do it with pleasure. Development is the most important for me right now. I want to gain experience and be able to help people.
Education

Education: Wyższe

Known languages:

polski - Średnia
polski - Bardzo dobra
polski - Ojczysty

Schools:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Student studiów magisterskich (2019-2020)

Experience

1234 - 1234
Position: Magazynier
Employer: TMT (fabryka produkcji serów)
Responsibilities: Robienie serów za recepturą, pilnowanie procesów technologicznych, przygotowywanie towaru do wysyłki. Nauczyłem się technologii wytwarzania różnych rodzajów serów. Nauczyłem się kontrolować podstawowe urządzenia, które są w każdej firmie tego typu.
1234 - 1234
Position: Pracownik gospodarstwa rolniczego
Employer: Rogowski
Responsibilities: Jako praca dodatkowa. Praca z maszynami rolniczymi. Nauczyłem się naprawiać maszyny rolnicze i dostosowywać je do potrzeb danego gospodarstwa. Również otrzymałem doświadczenie w organizowaniu pracy wśród pracowników.
1234 - 1234
Position: Kierownik zespołu
Employer: Fit Szef - Catering dietetyczny (Restauracja Jam Cafe)
Responsibilities: Obsługa stałych tras kurierskich w wyznaczonym rejonie, obsługa i wsparcie dla klientów indywidualnych jak i dla firm, organizacja pracy wśród pracowników restauracji. Nauczyłem się dobrze orientować się w terenie, natychmiast podejmować decyzje w trudnych sytuacjach, znajdować wspólny język z różnymi ludźmi, tworzyć przyjazną atmosferę w zespole.
1234 - 1234
Position: Magazynier
Employer: Polska Grupa Farmaceutyczna w Łomży
Responsibilities: Kompletowanie zamówień, praca z komputerem, pakowanie preparatów leczniczych. Nauczyłem się pracować z kilkoma programami komputerowymi.


Skills and competences

Driving license: B
Own car:
Military status:

Preferences for employment

Stanowisko: Pracownik w sferze agrobiznesu,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę:
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem rolnikiem i jednocześnie przedsiębiorcą, poszukującym nowych wyzwań zawodowych w szeroko pojętym agrobiznesie na zasadach przedstawicielstwa lub dystrybucji towarów. Posiadam: wykształcenie i praktyczną wiedzę rolniczą doświadczenie w handlu bezpośrednim prawo jazdy kat. B, B+E, C, C+E, licencję na przewóz rzeczy własny samochód ciężarowy i osobowy dwa murowane budynki gospodarcze, mogące pełnić rolę magazynów i/lub punktów sprzedaży o pow. 330 m² i 240 m², usytuowane obok siebie obszerny i utwardzony plac przeładunkowy przed budynkami Nieruchomość ma dogodne położenie przy drodze asfaltowej, w odległości 7 km od granicy z Litwą i 8 km od miejscowości Sejny. Jestem zainteresowany prowadzeniem przedstawicielstwa firmy z branży rolniczej lub dzierżawą w/w budynków na potrzeby magazynowe. Jestem otwarty na inne propozycje. kontakt poprzez serwis lub pod nr tel 608 429 775

Romuald

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Skończyłam ZSR w Czartajewie. Posiadam duża wiedzę i praktykę w żywieniu zwierząt gospodarskich, szczególnie bydła mlecznego i mięsnego.Moja "dusza i serce" pozostają na rolnictwie, gdyż realnie nie mogę się nim zajmować z przyczyn osobistych i czysto finansowych. Od 9 lat jestem aktywnym kierowcą.

Marlena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów, pracowitość, sumienność i dokładność, umiejętność organizacji pracy, punktualność, lojalność i uczciwość.

Milena

Zobacz CV

How can we help?

Contact us

Chat

If you want to use the help of a consultant, please select the topic and click connect.

Agropraca oferty pracy