ADD JOB OFFER

ALL OFFERS

ADD CV

ALL CVs

Photo

Business card

I am a young professional with big plans for life. Responsibly, I approach every task. I learn quickly and I do it with pleasure. Development is the most important for me right now. I want to gain experience and be able to help people.
Education

Education: Wyższe

Known languages:

polski - Średnia
polski - Bardzo dobra
polski - Ojczysty

Schools:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Student studiów magisterskich (2019-2020)

Experience

1234 - 1234
Position: Magazynier
Employer: TMT (fabryka produkcji serów)
Responsibilities: Robienie serów za recepturą, pilnowanie procesów technologicznych, przygotowywanie towaru do wysyłki. Nauczyłem się technologii wytwarzania różnych rodzajów serów. Nauczyłem się kontrolować podstawowe urządzenia, które są w każdej firmie tego typu.
1234 - 1234
Position: Pracownik gospodarstwa rolniczego
Employer: Rogowski
Responsibilities: Jako praca dodatkowa. Praca z maszynami rolniczymi. Nauczyłem się naprawiać maszyny rolnicze i dostosowywać je do potrzeb danego gospodarstwa. Również otrzymałem doświadczenie w organizowaniu pracy wśród pracowników.
1234 - 1234
Position: Kierownik zespołu
Employer: Fit Szef - Catering dietetyczny (Restauracja Jam Cafe)
Responsibilities: Obsługa stałych tras kurierskich w wyznaczonym rejonie, obsługa i wsparcie dla klientów indywidualnych jak i dla firm, organizacja pracy wśród pracowników restauracji. Nauczyłem się dobrze orientować się w terenie, natychmiast podejmować decyzje w trudnych sytuacjach, znajdować wspólny język z różnymi ludźmi, tworzyć przyjazną atmosferę w zespole.
1234 - 1234
Position: Magazynier
Employer: Polska Grupa Farmaceutyczna w Łomży
Responsibilities: Kompletowanie zamówień, praca z komputerem, pakowanie preparatów leczniczych. Nauczyłem się pracować z kilkoma programami komputerowymi.


Skills and competences

Driving license: B
Own car:
Military status:

Preferences for employment

Stanowisko: Pracownik w sferze agrobiznesu,
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę:
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą kreatywną, lubię nowe wyzwania. Potrafię nawiązywać i lubię kontakt z ludźmi. Dokonale radzę sobie zarówno na samodzielnych stanowiskach pracy jak i ze współpracą z zespołem. Jestem osobą dyspozycyjną i otwartą. Potrafię z zaangażowaniem rozwiązywać problemy. Bardzo chętnie i szybko zdobywam nowe umiejętności oraz niezbędną wiedzę. Posiadam praktyczną oraz teoretyczną wiedzę z zakresu hodowli zwierząt oraz uprawy roślin nabytą w okresie stdiów rolniczych ukończonych dyplomem. Jestem zorientowana w aktualnej sytuacji rolników, dotyczących ich przepisów, środków pomocowych oraz instytucji wspierających i współpracujących z rolnictwem. Posiadam prawo jazdy kat. B, biegle obsługuję komputer(pakiet MS Office)oraz programy użytkowe, posiadam dostęp do systemu LEX, znam dwa języki obce.Mam nadzieję, że moje umijętności i wiedza okażą się zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Dorota

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich , o specjalności Kształtowanie jakości surowców zwierzęcych. Chciałabym podjąć pracę w czasie studiów, gdyż zajęcia realizuję tylko 2 dni w tygodniu (wtorek- środa). Należę do osób zorganizowanych i wytrwałych. Jestem konsekwentna i sumienna w tym co robię. W lutym ubiegłego roku zdobyłam tytuł inżyniera: Bioinżynierii produkcji żywności .Podczas realizacji studiów inżynierskich zdobyłam wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt gospodarskich, a także przetwórstwa surowców zwierzęcych. Mój kierunek ukończenia studiów określany jest: - Od pola do stołu myślę, że zdobyłam wiedzę, ukierunkowaną zgodnie z Państwa wymaganiami. Ponadto dodatkowym atutem jest odbycie praktyki w Zakładach Mięsnych Morliny oddział Grupy Anikex SA, gdzie zapoznałam się z całą linia produkcyjną, wytwarzaniem nowych wyrobów i organizacją zakładu. Urodziłam się na wsi i wychowałam się w gospodarstwie, bardzo lubię kontakt ze zwierzętami, wiem jak zapewnić im dobre warunki bytowe i żywieniowe, jestem świadoma ich zapachów i zachowania. Posiadam zakres wiedzy na temat wpływu transportu na ubytki masy ciała kurcząt brojlerów i skład chemiczny mięsa. Informacje te poszerzyłam realizując pracę inżynierską z powyższych zagadnień. A także posiadam rozwiniętą wiedzę z działu dobrostanu zwierząt gospodarskim, ponieważ na podobny temat realizuję pracę magisterską Chciałabym rozwinąć swoje umiejętności i współpracować z Firmą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mej kandydatury na stanowisko, które będzie adekwatne do mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego jakie Państwo oferujecie.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem osobą punktualną,odpowiedzialną umiejącą pracowac w zespole,lubiącą nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiętności.Potrafię obsługiwac programy komputerowe takie jak:Microsoft Word, Power Point oraz Internet Explorer. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.

Rafał

Zobacz CV

How can we help?

Contact us

Chat

If you want to use the help of a consultant, please select the topic and click connect.

Agropraca oferty pracy